Узаконення самобуду

Самовільна споруда — це будь-яка будівля, котра не має документів про право власності або дозвільних документів на виконання робіт. У Києві самовільне будівництво є досить поширеним явищем.

Особи, які узаконили зведену будівлю мають повне право продавати, здавати в оренду, дарувати, передавати у спадок свою законно придбану власність. Узаконена будова перешкоджає шахраям заволодіти нею.

Слід зазначити, що реєстрації в Державному реєстрі прав на нерухоме майно підлягає будь-який тип об'єктів нерухомості, починаючи з житлових будинків і закінчуючи гаражем, сараєм або лазнею. Оформлення є обов'язковою частиною процесу становлення повноправним власником об'єкта нерухомості. Адже будь-яку зведену будівлю має бути узаконено. Ви повинні оформити будинок так, як це регламентовано законодавством України. Без документа про реєстрацію прав будь-який будинок, яким би він не був, юридично таким не є.

Особи, котрі нехтували легалізацією будинку, ризикують залишитися без даху над головою. Оформлення у власність — процес, який є невід'ємною частиною життя будь-якого «власника» самобуду. Лише оформивши житло належним чином, можна з упевненістю назвати себе його власником.

Легалізація зведеного будинку має свої особливості. Оформлення будови на не оформлену землю відбувається в наступному порядку: спочатку необхідно належним чином юридично закріпити свої права на земельну ділянку, і тільки потім починати реєстрацію будови.

Особи, які узаконили зведену будівлю мають повне право продавати, здавати в оренду, дарувати, передавати у спадок свою законно придбану власність. Узаконене будова просто перешкоджає шахраям заволодіти ним.

Без документа про реєстрацію прав будь-який будинок, яким би він не був, юридично таким не є.

Узаконити самобуд складно без допомоги юристів. Легалізація — це процес офіційного визнання і закріплення органами державної влади прав на об'єкт нерухомості. Узаконивши будову, Ви отримуєте Витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Узаконити самобуд — не проблема для компанії «LEGALSTROY». Ми надаємо послуги з оформлення побудованих без дозволу будівель і споруд, що включають в себе оформлення будинків, прибудов та ін.

Ми надаємо наступні послуги:

  • консультація фахівця;
  • представництво Ваших інтересів в органах державної влади і місцевого самоврядування;
  • допомога в реєстрації.