Супровід купівлі-продажу земельних ділянок

Супровід купівлі-продажу земельних ділянок

Ринок нерухомості в Україні росте динамічно, і як би нас не лякали глобальною кризою, інтерес до операцій з нерухомістю залишається, як і раніше високим. Але при самостійному рішенні питань з купівлею/продажем, існує ризик залишитися у результаті без грошей і землі. Тому юридична компанія "Legalstroy" пропонує свою допомогу по супроводу угод купівлі/продажу земельних ділянок.

Купівля-продаж земельних ділянок — це процес переходу права власності на нерухоме майно від однієї особи до іншої, або декільком особам. На жаль, на ринку існує безліч нечесних "гравців", укладення угод з якими веде до істотних економічних втрат.

Щоб уникнути цього — супровід угоди купівлі-продажу потрібно довірити професіоналам. У їх обов'язки входить перевірка юридичної чистоти об'єкту нерухомості, складання договору і його експертиза, контроль самої угоди і оформлення права власності.

Наші фахівці нададуть допомогу у вирішенні наступних питань :
– юридичний супровід угод із землею;
– усунення недоліків в правовому статусі об'єкту нерухомості, в документах і приведення їх у відповідність з вимогами чинного законодавства України;
– отримання документів у БТІ, довідок з Єдиного реєстру прав на нерухоме майно і угод з ним, інформації із земельного кадастру;
– складання договорів купівлі-продажу, міни, дарування та ін.

Ми проведемо експертизу:
– правового статусу об'єкту нерухомості і документів, що встановлять право, на об'єкт нерухомості
– правового статусу юридичних осіб (набувача і продавця нерухомого майна)
– правових основ угоди
– можливих ризиків угоди.

Юридичний супровід угоди купівлі-продажу земельної ділянки покликаний захистити Вас від відвідування нескінчених інстанцій, довгих черг і спілкування з чиновниками. Бережіть свої нерви і душевний комфорт. А всю роботу візьмуть на себе фахівці юридичної фірми "Legalstroy". Також наші юристи потурбуються про те, щоб договір був прозорим і забезпечив надійний захист Ваших інтересів.