Реєстрація права на реконструкцію зі збільшенням площі

Дозвіл на будівельні, ремонтні та інші види робіт, отримати не складно за умови правильного виконання попередніх робіт. Навіть в тому випадку, якщо передбачається перепланування, реконструкція або будівництво нового будинку. Але при цьому є деякі особливості, адже дозвіл видається тільки після підготовки повного пакету проектної документації та затвердження в державних органах нагляду за будівництвом, а також місцевою владою. Даний процес може затягнутися на довгий час, якщо не заручиться професійною юридичною підтримкою.

Чому важливо отримати дозвіл на реконструкцію?

  • По-перше, Ви будете точно впевнені в тому, що Ваші роботи узгоджені у відповідність з діючими технічними та санітарними нормами.
  • По-друге, є можливість уникнути проблем з подальшою реєстрацією змін в технічному паспорті об'єкту і введенням його в експлуатацію.
  • По-третє, далеко не всі роботи можна легалізувати згодом і крім адміністративного штрафу, Ви будете змушені ліквідовувати наслідки внесених змін, а також відшкодувати збитки третім особам.

Подібних негативних наслідків можна уникнути, якщо проводити всі роботи, згідно з передбаченою законом процедурою.

Особливості при оформленні прав на реконструкцію площі

Слід відрізняти реконструкцію будівлі від перепланування і капітального ремонту. У першому випадку, мова йде про зміну конфігурації приміщень, не зачіпає несучі стіни і інженерні комунікації. В ряді випадків, власнику, навіть, не потрібно проводити узгодження перепланувань. Капітальний ремонт, так само не зачіпає системи комунікацій і несучі стіни будівлі: відбувається заміна старих матеріалів на нові.

В загальному порядку, процедура оформлення реконструкції полягає в узгодженні планованих змін з відповідальними державними інстанціями, і видачу (на цій підставі) дозволу на реконструкцію. Саме цей документ дозволяє робити капітальні зміни житлових і нежитлових площ. Багато в чому порядок виконання операції визначається приналежністю будівлі до об'єктів житлового або нежитлового фонду, а також змістом проекту реконструкції: що саме планується змінити і яким чином.

Компанія «LegalStroy» надає комплексні послуги з підготовки та оформлення дозвільної документації на реконструкційні роботи, пов’язані з реконструкцією. У нас є можливість підключитися до процесу на будь-якій його стадії, і в разі потреби перевірити і доопрацювати вже готові документи. До кожного клієнта і його об'єкту ми підходимо індивідуально, адже на власному досвіді ми переконались, що для успішної роботи в цій галузі неможливо застосовувати шаблонні методи.