Реєстрація права на гараж

Нерідко трапляються випадки, коли у власності є гараж, побудований без дозвільних документів.
Який вихід? - Узаконити гараж. Необхідні документи, для того щоб узаконити гараж.

Перелік документів для легалізації відрізняється в залежності від виду об'єкта нерухомості, а також проблематики споруди. Проте, є мінімальний набір документів, необхідних для узаконення нерухомості:

  • Паспорт та ІПН;
  • Установчі документи (для юридичних осіб);
  • Будь-які наявні документи на земельну ділянку;
  • Будь-які наявні документи на даний об'єкт нерухомості (самобуд).

Легалізація гаражу в залежності від зведення об'єкту

У нас часто цікавляться: як узаконити гараж у дворі або як отримати дозвіл на будівництво? Залежно від ситуації існують різні варіанти оформлення.

1. Гараж зведений у дворі багатоквартирного будинку. Це найбільш важкий з точки зору легалізації варіант. У цьому випадку буде потрібен дозвіл районної адміністрації, яка може відмовити під приводом, що це не передбачено проектом на будинок. Крім того, може знадобитися дозвіл людей, котрі проживають в будинку. Жителі мають дати згоду на будівництво такого типу. Після отримання дозволу (якщо він буде отриманий), Вам необхідно розробити проектну документацію, затвердити в безлічі інстанцій, починаючи від пожежників і закінчуючи відділом архітектури, затвердити в місцевій адміністрації. А після дозволу на будівництво, оформити технічний паспорт, отримати в ДАБІ декларацію про введення в експлуатацію і тільки тоді зареєструвати на нього право власності.

2. Гараж зведений на ділянці в приватному секторі. У цьому випадку, завдання по узаконенню Вашого гаражу стає значно простішим, тому що отримати дозвіл у місцевої влади значно легше. Але, все одно необхідно буде створити проект, погодити його, отримати дозвіл на будівництво, отримати технічний паспорт, а потім декларацію про введення в експлуатацію. Наостанок - реєстрація права власності з видачею Інформаційної довідки з Державного реєстру.

Допомога при легалізації гаражу від юридичної компанії "LegalStrоy"

Очевидно, що самостійно оформити документи на володіння нерухомістю - довгий, напружений, витратний процес. Якщо Ви бажаєте отримати необхідні документи швидко і без хвилювань, «LegalStroy» із задоволенням допоможе Вам в цьому. Вартість реєстрації права власності залежить від повноти представлених Вами документів, однак досвідчені співробітники фірми гарантують Вам в будь-якому випадку вдалий результат справи в найкоротші терміни.