Реєстрація права на горищe

В наш час, власники квартир замислюються над питанням приватизації приміщення на горищі. Згідно з діючими законами та нормативними актами, така процедура можлива, але вона нічим не визначена, тобто діяти потрібно індивідуально в кожному конкретному випадку.

Приватизувати горище – досить важка і витратна справа. Навіть в тому випадку, якщо це стосується приміщення, котре розташовано прямо над Вашою квартирою. А якщо на горищі є будь-які комунікації, то можна забути про мрію мати власне горище.

Як отримати право власності на горище у Ващому будинку?

Для того щоб стати власником будь-якого технічного приміщення слід виконати три основні дії:

  1. Такі об'єкти перебувають у спільній власності багатоквартирного будинку, і на приватизацію його частини слід отримати дозвіл від співвласників. Робиться це шляхом загальних зборів співвласників, які повинні дати свою згоду. При цьому, навіть якщо Ваші дії зачіпають інтереси лише кількох мешканців, то згоду все одно мають дати всі мешканці будинку. Тому вони можуть запросити певну компенсацію. Подібні збори повинні проводитися за певною процедурою, а рішення реєструється в державних органах.
  2. Потрібно скласти проект об'єкта, котрий хочете приватизувати і отримати на нього технічний паспорт. Якщо Ви плануєте приєднати його до квартири, то зміни будуть вноситися в технічний паспорт Вашого житла.
  3. На підставі дозволу мешканців і затвердженого проекту, виходить дозвіл у контролюючих державних служб і місцевої влади. Оскільки чіткої процедури немає, то в кожному разі потрібно діяти виходячи з вимог, котрі вони висунули.

Привласнення технічного приміщення з компанією "LegalStroy"

Виконати всі перераховані вище дії без підтримки професійних інженерів і юристів в області будівництва неможливо, а без цього Ви не зможете провести приватизацію і стати законним власником даного об'єкту. Але за допомогою компанії «LegalStroy» всі роботи можна буде виконати в найкоротші терміни, так як ми маємо необхідний досвід в проведенні подібних оформлень нежитлових приміщень. Наша компанія має великий досвід в наданні послуг з приєднання горищ і мансард. Звертаючись до нас, Ви заощадите і час, і гроші.