Проектування житлових будинків

Проектування житлових будинків

Компанія «LegalStroy» виконає для Вас проект житлового будинку будь-якої складності, оформить всі необхідні документи для подальшого введення будівлі в експлуатацію та її підключення до комунальних мереж. Наша компанія працює комплексно: повний розрахунок несучих конструкцій, покрівлі, тепло- і звукоізоляції, внутрішніх і зовнішніх комунікацій. Наша компанія враховує інтер'єр і екстер'єр, працює в суворій відповідності до санітарних і пожежних норм. Перед початком проектування проводиться дослідження земельної ділянки.

Які вигоди дає наявність заздалегідь підготовленого професійного проекту:
• Враховано всі Ваші побажання. Ви можете висловлювати свої ідеї, брати участь в плануванні приміщень і уточнювати різні деталі.
• Будівля узгоджується із земельною ділянкою і навколишніми об'єктами. Будь-яке проектування починається з оцінки землі, це буде впливати на вибір матеріалів, технологію будівництва, поверховість і інші моменти. Також будуть враховані особливості рельєфу, розташування дерев і сусідніх будівель.
• Це вигідно фінансово. Без проекту Ви будете вести будівництво фактично в сліпу, постійно щось переробляючи, що призведе до втрати грошей і часу.

• Це необхідність. Без проекту Ви не отримаєте дозвіл на будівництво, а якщо почнете роботи самовільно, все одно не зможете легалізувати об'єкт, перевести його в житловий фонд і отримати документ, що засвідчує право власності.

«LegalStroy» надає послуги проектування на високому професійному рівні і працює за договором, в якому прописані всі строки і вартість послуг, ніяких прострочень і додаткових платежів. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і кожному, довіреному нам проекту. Також наша компанія допомагає з веденням будівлі в експлуатацію, займається розробкою технічної документації.

Ми намагаємося встановлювати прийнятні ціни на наші послуги з проектування. Вам не доведеться замовляти додатково інші проектні документи в іншій організації, Ви маєте можливість оформити все в комплексі. Підсумок — Ви економите час і гроші.

Терміни і вартість процедури проектування ми завжди узгоджуємо перед тим, як приступаємо до справи.