Проектування промислових будівель

Проектування промислових будівель проводиться з урахуванням технологічних особливостей виробничого процесу. При підготовці проекту до будівництва потрібно уважно спланувати проектування інженерних мереж, щоб забезпечити функціонування підприємств промисловості з мінімальними витратами.
 Під час підготовки проекту до будівництва наші співробітники виконують такі види робіт:

  • Розробляють передпроектну документацію. На цій стадії підбирають потрібні для проектування промислових будівель матеріали, і створюють ескіз. Передпроектна документація надається для узгодження в контролюючих органах та застосовується для подальших проектних робіт.
  • Створюють затверджувальну частину. Документацію доповнюють інформацією про архітектуру, енергозабезпечення і способи проведення інженерних мереж. Додатково оцінюють вплив об'єкта на екологію.
  • Розробляють робочу проектну документацію. На цьому етапі опрацьовують всі технічні аспекти і по закінченню, передають проект на будівництво.

Ми виконуємо проектування промислових об'єктів, використовуючи сучасне програмне забезпечення. Архітектурна візуалізація дозволяє внести необхідні зміни на етапі передпроектного опрацювання, а точний розрахунок конструкцій виключає можливості помилкового рішення. Архітектори компанії «LegalStroy» створюють сучасні ескізні і робочі проекти одноповерхових та багатоповерхових будинків, котеджів, проекти перепланування квартири з урахуванням Ваших вимог в повній мірі.