Проект реконструкції житлового / нежитлового фонду

Проект реконструкції житлового / нежитлового фонду

Проектування реконструкції — один з найважливіших і відповідальних етапів в реалізації проекту. Тому проектні роботи повинні виконуватися тільки досвідченим фахівцям, що мають достатній практичний досвід в проектуванні реконструкції житлових / нежитлових фондів.

Найчастіше під реконструкцією квартири, будинку або комерційної будівлі мають на увазі перебудову вже існуючих об'єктів (споруд або будівель), призначених для проживання або для ведення комерційної діяльності. Якщо говорити про житловий будинок, то зазвичай під реконструкцією розуміється зміна несучих конструкцій, покрівлі, здійснення різних перепланувань або додаткових надбудов. Нерідко реконструкція може стати причиною зміни не тільки площі, а й також функціонального призначення. Можлива також і зміна інших показників і характеристик об'єкту нерухомості.

У більшості випадків проект на реконструкцію квартири виконують для поліпшення умов проживання, а також збільшення житлової площі, зміни площі кухні або санвузла і т.д. Проект на реконструкцію будівлі (нежитлового / комерційного), як правило, роблять для поліпшення процесу надання послуг клієнтам, а також для збільшення виробничих потужностей.

Для полегшення процедури реорганізації звертайтеся в компанію «LegalStroy»! Ми професійно виконуємо проектування реконструкції об'єктів будь-якої складності з подальшим узгодженням проектної документації та проходженням експертизи.