Проект відведення земельної ділянки, погодження

Проект відведення земельної ділянки, погодження

Проект відведення земельної ділянки — це проект, який розробляють фізичні або юридичні особи, що мають ліцензію на проведення робіт по землеустрою. Він включає графічні і текстові матеріали, положення, які вказані в завданні на розробку проекту та інші необхідні дані. Земельні ділянки державної або комунальної власності надаються в користування на підставі рішення органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування.

Проекти відведення розробляються на усі нові земельні ділянки. Якщо Ви довгий час користувалися певною земельною ділянкою, але не зробили її приватизованою, то в такому випадку, все одно треба робити проект землеустрою по відведенню земельної ділянки.

Правильне складання проекту землеустрою по відведенню земельної ділянки є досить складним комплексом робіт і виконується поетапно.

1. Отримання дозволу на розробку проекту землеустрою по відведенню земельної ділянки. Отримання офіційного дозволу на розробку проекту ініціюється потенційним землевласником. Для цього Вам необхідно подати відповідну заяву і пакет документів (копія детального плану території або генплану населеного пункту, копії паспорта та ІПН) в органи влади, під юрисдикцією яких територіально знаходиться бажана земельна ділянка: це може бути сільська або міська рада (якщо земельна ділянка знаходиться в межах населеного пункту), районна державна адміністрація, обласне управління Держземагентства (якщо земельна ділянка розташована за межами населеного пункту і належить до категорії земель сільськогосподарського призначення) або обласна державна адміністрація. Співробітники інстанції, в яку Ви звернулися, реєструють Вашу заяву, зобов'язуючись розглянути її, прийняти рішення і повідомити Вас про його результати. У разі позитивної відповіді, Ви отримуєте рішення або розпорядження про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, і це  дозволяє Вам почати розробляти проект.

2. Розробка проекту землеустрою. Розробка проекту землеустрою по відведенню земельної ділянки — кропітка робота, що вимагає досвіду, спеціальних знань і проходження цілого ряду постановлених правил. Самостійне рішення цієї проблеми не спеціалістом просто неможливе. Тому єдиний шлях виготовити адекватний проект — звернутися по допомогу до послуг фахівців, наприклад — в нашу фірму "Legalstroy".

3. Узгодження проекту. Готовий проект землеустрою по відведенню земельної ділянки під приватну власність слід погоджувати в територіальному органі Держземагентства і у відділенні містобудування. Залежно від індивідуального розташування земельної ділянки, проект землеустрою треба погоджувати в службах екології, лісгоспі, органах культурної спадщини та ін.

4. Затвердження проекту. Зібравши усі перераховані документи, Ви вносите інформацію про ділянку в ДЗК. Після цього слід знову відвідати сільську раду або інший орган місцевого самоврядування, в який Ви зверталися для отримання дозволу на розробку проекту землеустрою. Ваше клопотання має бути задоволене впродовж 2 тижнів.

5. Реєстрація права власності на земельну ділянку. Для цього необхідно зібрати відповідний пакет документів (оригінал рішення місцевої ради про затвердження проекту, оригінал виписки з ДЗК про реєстрацію земельної ділянки, копію паспорта, ІПН і квитанцію про оплату послуг). Після представлення вищезгаданих документів через 5 робочих днів Ви отримаєте виписку з Державного реєстру прав на нерухоме майно, або свідоцтво з Державного реєстру прав. Після чого, Ви станете повноправним власником земельної ділянки.

Фахівці "Legalstroy" готові у будь-який момент взятися для Вас за розробку і затвердження проекту землевпорядкування по відведенню ділянок. Законність, доступні ціни, оперативність і великий досвід наших співробітників дозволяють без зусиль отримати проект відведення ділянки на руки, максимально швидко і якісно.