Присвоєння кадастрового номера земельної ділянки

Присвоєння кадастрового номера земельної ділянки

Кадастровий номер — це індивідуальний цифровий номер (код) земельної ділянки, унікальний на усій території України і привласнюється земельній ділянці, з метою його ідентифікації і закріплюється за ним на увесь час існування такої ділянки. 

Привласнення номера — обов'язкова складова процесу приватизації, оформлення прав власності, врегулювання договірних стосунків і отримання даних з державного реєстру.

Кадастровий номер привласнюється земельній ділянці в процесі проведення операцій (купівля, продаж, оренда, суборенда) і після отримання власником акту на право власності або договору оренди. Уся інформація про ділянку заноситься в Державний кадастровий реєстр.

Кадастровий номер може бути змінений тільки у разі роз'єднання або об'єднання ділянки. Під час переходу права власності на ділянку, або зміні цільового значення номер залишається незмінним.

Землевласникові обов'язково треба отримати унікальний код у випадку:
— відведення земельної ділянки у власність, оренду, суборенду;
— приватизації земельної ділянки;
— розділенні, об'єднанні земельної ділянки;
— зміні цільового призначення;
— оформленні прав власності;
— якщо інформація про ділянку відсутня в ДЗК.

Якщо Ви звернетеся в нашу фірму для отримання кадастрового номеру, то ми Вам гарантуємо виконання замовлення швидко і якісно. Також, ми зробимо все, для того, щоб звести ризики до нуля, оскільки безпека наших клієнтів — понад усе. До того ж, усі наші співробітники професіонали своєї справи, у кожного з них є реальний досвід в реальних завданнях.

Послуги з отримання кадастрового номера включають:
— Наші землевпорядники вивчають існуючий пакет документів на об'єкт;
-—Проводять виїзд геодезистів на об'єкт;
— Роблять технічну документацію;
— Проводять узгодження документів в Земельних структурах;
— Отримують довідку про привласнення кадастрового номеру.