Отримання сертифіката про готовність об'єкта до експлуатації

Отримання сертифіката про готовність об'єкта до експлуатації

Будівництво та експлуатація промислових об'єктів потребує не тільки суворого виконання норм будівництва, але і особливого порядку вводу в експлуатацію таких об'єктів.

Для початку, необхідно визначити, до якого типу нерухомого майна належить промисловий об’єкт. Це можуть бути будівлі промислового призначення: фабрики, майстерні, бійні, пивоварні заводи, складальні підприємства та інші, в залежності від функціонального призначення.
Такий тип нерухомості вводиться в експлуатацію шляхом отримання сертифікату відповідності за заявою забудовника. 

Орган державного архітектурно-будівельного контролю приймає заяву замовника, акт готовності об'єкту до експлуатації та здійснює дії у рамках чинного законодавства, по з'ясуванню питання достовірності відомостей в представлених документах – за результатами яких складається довідка, по установленій законом формі. Після розгляду усього пакету документів, орган державного архітектурно-будівельного контролю видає сертифікат про готовність до експлуатації щодо Вашого об'єкта будівництва,  після якого можна зареєструвати право власності на нього.

Компанія "Legalstroy" має успішний досвід в питаннях введення в експлуатацію промислових будівель, заводів, складських приміщень і допоможе Вам в питаннях оформлення Вашого об'єкту.