Отримання дозволу на будівництво приватних будинків

Отримання дозволу на будівництво приватних будинків

Згідно діючого законодавства, будівельні роботи можуть виконуватися замовником після отримання документу, який засвідчує право власності або використання земельної ділянки, і:
• повідомлення про початок виконання будівельних робіт — в співвідношенні об'єктів, які по класу відповідальності, відносяться до об'єктів з незначними наслідками (СС1) і об'єктів, будівництво котрих здійснюється на основі будівельного паспорту;
• видачі замовнику дозволу на виконання будівельних робіт  по об'єктам, котрі по класу наслідків (відповідальності) відносяться до об'єктів зі середніми (СС2) і значними наслідками.

Потрібно отримати дозвіл на будівництво будинку, або на реконструкцію об'єкта не житлової нерухомості в Україні? Компанія «Legalstroy» забезпечить клієнтам повне юридичне супроводження у вирішенні питання щодо отримання дозволу на будівництво.

Чому варто звернутися саме до нас?
• Вам не доведеться витрачати свій час в чергах для отримання потрібного Вам документу.
• Ми маємо довголітній досвід в узгодженні проектів для нового будівництва, перепланування, реконструкції і глобального ремонту об'єктів нерухомості.
• Ми вміємо ефективно вирішувати питання юридичного характеру, навіть в обмежений час.
• Ми гарантуємо конфіденційність і надійне зберігання, всієї переданої нам інформації.  

Напрацьовані і перевірені часом схеми роботи наших юристів у вирішенні всіх питань, які пов'язані з отриманням дозволу на будівництво об'єкту не житлової нерухомості або будинку, дають нам можливість стверджувати, що ліпшого партнера для співпраці в Києві Вам не знайти.
Компанія «Legalstroy» — Ваш надійний партнер у вирішенні питань, пов'язаних з отриманням дозволу на будівництво!