Отримання містобудівних умов та обмежень

Отримання містобудівних умов та обмежень

В процесі розробки проектної документації виникає необхідність отримання вихідних даних. Однією зі складових вихідних даних містобудівних умов є цілий ряд обмежень і умов щодо можливості використання і забудови земельної ділянки, яка відведена під виконання будівельних робіт.

Основні складові елементи містобудівних умов і обмежень. Зазвичай, містобудівні умови і обмеження включають інформацію, яка представлена у вигляді двох блоків: текстова і графічна інформація.

Текстова частина даної документації містить:

- Назву об'єкту будування, замовника.
- Плани забудови.
- Місце розташування об'єкту (адреса будівництва).
- Максимально припустимий процент забудови ділянки землі.
- Цільове і функціональне призначення ділянки.
- Основні техніко-економічні показники.
- Гранично допустима висота будівлі.
- Планувальні обмеження (санітарно-захисні зони, зони охорони, межі історичних ареалів і т.п.).

Графічна складова містобудівних умов і обмежень складається з: кадастрової правки, кадастрового плану, ситуаційного плану місця розташування будівельного об'єкту і не тільки.

Довірте отримання містобудівних умов і обмежень професіоналам. Компанія «Legalstroy» пропонує клієнтам повний пакет консультаційних послуг, стосовно отримання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки. Працівники нашої компанії максимально швидко зберуть необхідний пакет документів, разом з замовником визначать постановку завдання відносно містобудівних умов, в також організують подання документів у відповідні державні інстанції. Ми заощадимо Ваш час та гроші для отримання найліпшого результату!