Переведення в житловий / нежитловий фонд

Переведення в житловий / нежитловий фонд

Переведення житлового фонду в нежитловий — процедура, яка дозволяє значно збільшити комерційну вартість квартири, розташованої на першому поверсі, як в Києві, так і на всій території України. З одного боку, нерухомість, розташована на першому поверсі, за багатьма параметрами є не дуже зручною для проживання. З іншого — вона користуєтья попитом при веденні бізнесу.

Можливість відкриття в колишній квартирі аптеки, магазину, офісу або невеликого кафе робить власника — щасливим володарем комерційної нерухомості. Звичайно, за умови, переведення даного житлового фонду в нежитловий. Якщо Ви бажаєте перевести Вашу нерухомість в нежитловий фонд, то Ви прийняли правильне рішення.

Звичайно, іноді виникає можливість перекладу з нежитлового фонду в житловий.

Щоб процес переведення об'єкту з одного фонду в інший зайняв мінімум часу, зверніться в нашу компанію «LEGALSTROY». Ми працюємо на підставі державної ліцензії, маємо всі необхідні дозвільні сертифікати.

Наша компанія надає комплексні послуги з переведення житлових приміщень у нежитловий фонд. Наші інженери підготують необхідні проекти переобладнання, а юристи, що спеціалізуються на оформленні дозвільної документації, оформлять дозвіл на проведення будівельних робіт, введення в експлуатацію та реєстрацією права власності. Нам вигідно якомога швидше завершити весь процес, адже Ви сплачуєте не за час, витрачений на роботу, а за її конкретний результат. Тому ми робимо все необхідне, щоб проходити всі бюрократичні процедури з першого разу. У цьому нам допомагає багатий досвід роботи в даній сфері, в тому числі і в складі державних служб та уповноважених органів муніципальної влади.