Перепланування квартир

Питання перепланування квартир в наш час виникає досить часто на порядку денному у власників нерухомості. Планування, яке підходить одному, може радикально не влаштовувати іншого. Тому комплекс робіт, пов'язаних зі зміною функціонального призначення приміщень проводиться регулярно. Після перепланування необхідно вносити зміни в технічну документацію. Рекомендуємо узаконити перепланування в Києві (області)до моменту перебудування і реконструкції.

На сьогодні знято багато обмежень щодо перепланування приватної квартири. Якщо Ви є її власником, то можете на свій розсуд змінювати внутрішні перегорожі, об'єднати лоджію з кімнатою, перенести дверні прорізи. Додатково можете виконувати інші роботи, які не зачіпають несучих конструкцій будівлі і не вносять зміни в загальні системи комунікацій будівель. Ви не тільки можете замовити проект таких робіт в компанії «LEGALSTROY», але навіть не переживати за необхідність затверджувати його в БТІ і не вносити зміни в технічний паспорт об'єкта. Подібні роботи не накладають ніяких обмежень на подальший продаж, здачу в оренду та інші права власника.

Наші фахівці готові розглянути Ваші ідеї, скласти проект за всіма нормами і домогтися його затвердження. Після того, як ремонтні роботи будуть завершені, ми допоможемо Вам внести зміни до державного реєстру нерухомості. Недотримання цієї послідовності дій призведе до необхідності виплатити адміністративного штрафу і не дозволить скористатися правом на продаж, поки не будуть врегульовані питання з законодавством.

Ви можете не хвилюватися за роботу, доручену нашій фірмі, адже штат «LEGALSTROY» складається з юристів по нерухомості, інженерів БТІ, проектувальників і тих людей, які відповідають за стабільну роботу нашого сервісу. У кожного з них є реальний досвід в реальних задачах.