Оформлення перепланування

Оформлення перепланування

На сьогодні люди замислюються про те, як зробити свою квартиру більш затишною або практичною, адже старе розташування кімнат не завжди найвдаліше, і виникають тисячі ідей, як зробити краще.

Якщо Ви все ж, наважилися на цей крок,  рекомендуємо робити це згідно із законом — отримати дозвіл на перепланування. Це дозволить Вам уникнути можливих неприємних наслідків в майбутньому.

Звичайно, є люди, які дізнавшись, що це досить складний та довгий процес вирішують спочатку зробити ремонтні роботи, а вже потім зайнятися узаконенням змін, або, взагалі відкладають цю справу на потім, що спричиняє за собою тільки проблеми, а не рішення ситуації.

У яких випадках не треба отримувати дозвіл на майбутнє перепланування, і відповідно надалі її узаконювати:
— Перепланування, при яких не зменшується і не збільшується житлова площа приміщення і не зачіпаються несучі конструкції;
— Перепланування, пов'язане зі збільшенням житлової площі за рахунок демонтажу перегородок, каміну і т.п.

В усіх інших випадках отримання дозволу є обов'язковим. За цим простим виразом криється не простий сенс, Вам доведеться — збирати необхідні документи, отримати дозвіл у мешканців багатоквартирного будинку, дозвіл ЖЕКу і т.п.

На цьому етапі більшість громадян приходять до правильного рішення — аніж місяцями самостійно розбиратися в усіх процедурах, краще доручити це заняття професіоналам — фахівцям, у яких вже є свій шлях в усі інстанції.

Дуже важливо отримати дозвіл на перепланування, оскільки в іншому випадку Ви можете отримати штраф від місцевої влади або ДАБІ, так само Ви не зможете цю нерухомість продати/подарувати/залишити в спадок/використати як заставу.

Юристи нашої компанії мають великий досвід в оформленні документів на дозволі для здійснення перепланування.

У перелік послуг "Legalstroy" по отриманню документів на дозвіл, по переплануванню входять:
— юридичні консультації;
— юридичний супровід на усіх етапах оформлення документів на дозвіл.

Ми докладемо усі зусилля для того, щоб Ви залишилися задоволені нашою роботою.